BALIKLARINIZ BİZİMLE GÜVENDE!

ALABALIK YEMİ – SOMON BALIĞI YEMİ – ÇİPURA YEMİ – LEVREK YEMİ – TİLAPİA YEMİ – SAZAN YEMİ – AKVARYUM YEMLERİ *  Yavru Alıştırma Yemleri – Yavru Yemleri – Yetişkin Yemleri – Anaç Yemleri – Karotenli Yem Formülleri

 

 

YÜKSEK KALİTE BALIK YEMİ ÜRETİMİ

Balıkların gelişimi yemin içeriği kaliteli yemlerle beslenmesiyle yakından alakalıdır. Yem fabrikamız, ürettiği balık yemleri ile üreticilere geniş seçeneklerde ürünler sunmaktadır.

 

 

KALİTELİ BALIK ÜRETİMİ KALİTELİ YEM İLE BAŞLAR

Balık yemi balıklar için herşeydir. Balığın hastalıksız bir şekilde büyümesi,derisinin ve gözlerinin parlak olması,etinin renginin sağlıklı olması,üremede yüksek verimlilik göstermesi gibi çok önemli konular, kullanılan yem kalitesiyle alakalıdır.

 

 

SÖZÜMÜZ; En Yüksek Kaitede Ürünler Üretip En İyi Fiyatlarla En Kısa Sürede Teslim Etmek.

Hakkımızda

Mutamin Avustralyalı hissedarları olan çeşitli sektörlerde dünya genelinde üretim yapan Türkiyede üretim tesisleri bulunan bir üretici firmadır. Mutamin markalarında bazılarını şöyle sıralayabiliriz, Mutamin Aqua Feed (Balık Yemi Fabrikası), Mutamin Pet Food (Evcil Hayvan Mama ve Vitaminler Fabrikası), Unisteril by Mutamin (Dünyanın en etkili Biyosidal Dezenfektan Ürünü HOCL Hipoklorüz üretimi), Quick Test Kit by Mutamin (Hızlı Tanı Kitleri Dağıtıcısı ve Üreticisi), Dermadoll by Mutamin (Kozmetik Güneş Koruma Yağları Nemlendiriciler ve Şampuanlar Üreticisi), Mutamin Health (Omega-3 den Diet Ürünlerine ve Bağışıklık Arttırıcı Güçlendirici Ürünler Üreticisi)

KALİTE VE GÜVENLİK; ISO ve GMP Kalite Güvenlik Standartları Çerçevesinde Garantili Analizli Prosedürlere Sahibiz.

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIM YOLLARI

BİZ SİZLERE YARDIMCI OLMAK İÇİN VARIZ.

Bize Ulaşın Formumuzu doldurup bize gönderdikten sonra, müşteri temsilcilerimizden bir tanesi mesajınızı ilgili birimimize aktarıp sizinle en kısa zamanda iletişime geçilmesini sağlayacaktır. Diğer iletişim yollarını aşağıda bulabilirsiniz.

Formu doldurup bize gönderdiğinizde sizinle çok kısa zamanda iletişime geçilir.

İstanbuldaki Genel Satış Offisimizin telefonundan veya fabrikamızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Ofis Tel +90 216 425 60 60

Fabrika Tel +90 368 635 61 61.

Aşagıdaki adresimize hepinizi bekliyoruz.

İstanbul Ofisimiz:

Esentepe Mah. Milangaz Cad. No77 Dumankaya Vizyon D Blok No 22, Kartal / İstanbul – Türkiye

Aşağıdaki Email adresimizden bize anında ulaşabilirsiniz.

[email protected]

1 Step 1
Bize Ulaşın
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Vizyonumuz; Dünyanın En İyi Teknolojilerini En Kaliteli Hammaddeleri İle Kullanarak Her Alanda Premium Kalite Ürünler Üretmektir.